KONKURS zbliża się wielkimi krokami.

Dzień dobry! 
Wiecie zapewne, że już niedługo jadę czerpać siłę i inspirację nad morze, ale nie zostawię was tak po prostu, przygotowałam wam wraz z marką great as You konkurs
Do zgarnięcia są 3 plakaty* kulinarne. 
Dokładnie takie jak niżej. Zasady konkursu:

1. Konkurs trwa od 11.08.2013r. do 24.08.2013r. włącznie.

2. Polubić trzeba great as You tu: GAU

3. Polubić również To Spice tu: To Spice

4. Dołączyć tu: tospice.blogspot.com 
 
5. Pod tym postem bądź w mailu tospice.blogspot@gmail.com trzeba zostawić po sobie ślad z obwieszczeniem dlaczego właśnie Tobie powinnam sprezentować jeden z trzech plakatów.  

6. Ślad zostawiamy  tylko raz. Nie zapominajcie się podpisywać! 

7. Z wszystkich śladów wybiorę 3 (najlepsze, najzabawniejsze, porywające czy też zachwycające), które dostąpią zaszczytu wygrania tego konkursu. 

8. 25.08.2013r. opublikuję obwieszczenie kto z Was miał zaszczyt wygrać.

*Plakaty z wygranych są bez ram, zdjęcie jest tylko prezentacją wygranych.

Powodzenia i do dzieła!
Inka

2 komentarze :

 1. Wszystkie wyglądają świetnie, aczkolwiek lubię rzeczy zarówno ładne, jak i przydatne - dlatego wybrałabym ten z przelicznikiem miar :) Ładnie wygląda i byłby fajną ściągawką w kuchni :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Kasia
  plateofjoy@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Inko!
  zaciekawił mnie Twój konkurs,a raczej nagrody z nim związane;)
  są naprawdę inspirujące i na pewno świetnie będą się komponować w nie jednej kuchni kulinarnej hedonistki,jaką..jestem np.ja:)kiedy tylko wolna chwila wpadnie w ręcę,uwielbiam próbować swoich sił w kuchennym zgiełku,który wbrew pozorom nie jest,aż tak trudny jakby się mogło wydawać.polecam wszystkim na rozładowanie emocji dnia codziennego.pomaga.naprawdę!
  co,do plakatu,hmm..trudny to wybór,ale najbardziej uchylam się w kierunku uroczej grafiki loda na kawowym tle.myślę,że jest najbardziej neutralna i mogłabym powiesić plakat ją przedstawiający nawet w nowym pokoju,w którym od października rozpocznę kolejny semestr studiów.miło będzie spędzać godziny w otoczeniu,tek słodkiego obrazka:)
  pozdrawiam!
  monika

  szafirkowa20@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

 
myTaste.pl