Jesień w lesie ...

Kilka zdjęć ze spaceru, piękne słońce, zapach lasu, igliwia i żywicy. Takie dni są idealne na wyprawy w nieznane tereny, wyobraźcie sobie, że takie miejsce jest położone 15 minut spacerkiem od centrum Białegostoku czyż to nie piękne... 


 


A myśli krążą i odbijają się w przestrzeń niczym echo, wypowiedziane na głos marzenia stają się częścią wszystkiego co w danym momencie nas otacza i istnieje duże prawdopodobieństwo, że spełnią się szybciej niż tego oczekujemy.
Kiedy miałabym czas, by ogarnąć swoją wyobraźnią część rzeczy, które chciałabym osiągnąć chyba wolałabym zapomnieć i marzyć od nowa, za dużo kłębi się czasem w głowie. 
Jest tyle do zrobienia, przeczytania, gotowania i czegokolwiek co mamy ukryte w marzeniach, że musimy robić poprawki na to by realizować choć drobną część nas. A jest to, o tyle ważne by nie pogubić się w tym gąszczu pragnień i naszych umiejętności, by zrealizować się w taki sposób, by być z siebie zadowolonym i spełnionym. Moja definicja spełniania marzeń jest taka, że jeśli nie potrafisz bądź nie po drodze ci z danym marzeniem w tej chwili, odłóż  je i realizuj następne, nie trać czasu na to, że to nie wyszło, wyjdzie coś innego! Trzeba znaleźć odpowiednią dla siebie motywację i iść swoją drogą, bo tylko po drodze można wiele zobaczyć, zrealizować i poznać.  Przyjemnego weekendu, dużo słońca i gorącej czekolady!
Posłuchajcie siebie, natura wokoło daje nam sporą dawkę energii, więc warto czasem przytulić się do drzewa.
Pozdrawiam ciepło!
Inka

5 komentarze :

 1. Jesienny las ma w sobie coś zaczarowanego. I jakoś łatwiej tkać w nim i doglądać swoje marzenia :))
  Same fotki są już bardzo inspirujące!

  OdpowiedzUsuń
 2. tenks, warto poświęcać czas na takie wyprawy, chociaż dziś preferuję lenistwo przynajmniej do 15...
  Pozdrawiam
  Inka

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdanie wręcz mnie zafascynowało;) w lesie człowiek wypoczywa najlepiej...tak mi się przynajmniej wydaję.Dlaczego u mnie w pobliżu nie ma takiego pięknego miejsca?!Zazdroszczę;) i również życzę udanego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia Inko :) Las jest piękny o każdej porze roku, ale jesienią chyba jednak najbardziej. Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń

 
myTaste.pl