KONKURS - MĘSKIE ŻARCIE!!!


Kochani mam do rozdania 5 książek "Lewy Ciążowy" autorstwa Łukasza Grzesia w formie e-booka, żeby je zdobyć trzeba wziąć udział w tymże konkursie, który jak sam tytuł mówi MĘSKIE ŻARCIE poświęcony jest jedzeniu z myślą o mężczyznach. Nie narzucamy ram jeśli chodzi o wykonanie dania czy przygotowanie go ze specjalnie przez nas wskazanych produktów, liczy się inwencja i kreatywność. Dania mogą być z różnych kategorii czy to obiad, śniadanie, kolacja czy lunch lub przekąski itp. Przepis powinien zawierać dokładny opis składników i wykonania oraz krótką notkę dlaczego właśnie to jest MĘSKIE ŻARCIE. Zwycięży 5 osób i każda otrzyma po 1 e-booku powieści "Lewy Ciążowy". W jury zasiądą Inka - czyli ja i mój Ł. - czyli Łukasz Grześ właśnie! Wyłonimy 5 przepisów i zwycięzcy otrzymają nagrody. Pamiętajcie, ze jedna osoba wygrywa tylko 1 e-booka i może zostawić tylko jeden przepis. Przepisy możecie zamieszczać pod tym postem lub na Facebooku bądź przesyłając je na ten e-mail: tospice.blogspot@gmail.com . Przy przepisie proszę o podanie adresu e-mailowego. Konkurs trwa od 24.10.2011 r.  do 06.11.2011 r. do godziny 24:00.  Powodzenia!!!

Powieść "Lewy Ciążowy" to lekka, zawiła historia pewnej grupy ludzi a w szczególności Michała i jego zmagań z codziennością i nierzadko z przeszłością. Bohater czyli Michał ma na swoim koncie kilka ciosów wymierzonych w sytuacje, które jak się okazuje nie zawsze są lekkie i przyjemne. Jest pracownikiem jednego z salonów telefonii komórkowej, ma "fantastycznego"do granic głupoty szefa Jacka i dziewczynę, kilku kumpli i "bagaż podręczny" jak każdy z nas, aczkolwiek nie zawsze waży on tyle ile powinien. Historia przenosi nas w bardzo bliską nam rzeczywistość, ukazując sedno bycia, w większości okraszone kąśliwym humorem i pozytywnie zakręconym społeczeństwem. Znajdziemy tu miłość i zdradę, przyjaciół i intrygi, kilka historii, w które raczej ciężko nam będzie uwierzyć, ale pozbawią nas one złudzeń. Lewy Ciążowy to powieść dla każdego, mi ciężko było się od niej oderwać. Polecam bo naprawdę warto!!!


Pozdrawiam i powodzenia!!!
Inka
1 komentarze :

 1. Składniki:
  - 1 grillowany kurczak (kupisz go w każdym dobrym markecie)
  - 1 duża (XXL) paczka chipsów paprykowych
  - 1 sześciopak dobrego piwa
  Kurczaka podzielić na części, ułożyć na talerzu. Chips przesypać do głębokiej miski. Piwo ustawić w zasięgu dłoni i włączyć telewizor z nastawionym programem sportowym, względnie niewymagającym serialem komediowym.

  Uważam, że nie trzeba tłumaczyć dlaczego to właśnie jest męskim żarciem, ale to zrobię: Jest to MĘSKIE ŻARCIE ponieważ żaden mężczyzna się mu nie oprze!

  Pozdrawiam
  Beer Bear

  OdpowiedzUsuń

 
myTaste.pl